czwartek, 27 lipca 2017

Ulubieńcy lutego i marca

Trzeba nadgonić moje tyły więc zaczynam :)

1. Filmy
Orphan Black - serial s-f, jest kilka sezonów, temat filmu to klonowanie ludziUnderword- seria filmów o wampirach i wilkołakach, o ich odwiecznej walce między sobą, nakręcono już 6 części: Underword, Ewolucja, Bunt lykanów, Przebudzenie i najnowszy Wojny krwi.


Loft- thiller, 5 przyjaciół wynajmuje mieszkanie przeznaczone na schadzki z kochankami. Pewnego dnia znajdują tam zamordowaną kobietę, ale kto zabił ? Zakończenie jest niespodziewane, polecam.


Assassin's Creed - przygodowo przyrodniczy, gra o Asasynach przeniesiona na ekran.

Mianem asasynów określano w średniowieczu sfanatyzowanych skrytobójców, należących do tajnej muzułmańskiej sekty działającej na Środkowym Wschodzie. Wzbudzali oni tak powszechną grozę, że z czasem stali się synonimem bezlitosnych morderców.

Więcej o nich można przeczytać tutajPrzełęcz ocalonych - biograficzny dramat wojenny , amerykański sanitariusz Desmond Doss bez broni ratuje na Okinawie 75 żołnierzy, bardzo poruszający film, pokazane piekło wojny i żołnierz którego przekonania są tak silne że na wojnę wyrusza nie używając broni, nawet pomimo tego że był do tego zmuszany.


Prawdziwy Desmond DossX-men: Apocalypse - s-f, kolejna część o X-menach na podstawie serii komiksów. Budzi się najniebezpieczniejszy mutant już w czasach starożytnych Apocalypse, mogą go tylko pokonać X-meni. 2. Książki
Zaginiony - Michael Katz Krefeld, kolejna część serii o detektywie który prowadzi prywatne śledztwo, tym razem zaginął spokojny, cichy księgowy, który nagle kradnie olbrzymie pieniądze w firmie , w której pracował. Trop prowadzi do Berlina, ale nie jest on jedyną osobą która tam zaginęła. Wszystko łączy się z upadkiem muru berlińskiego.3. Strony internetowe, programy
www.pindiy.com -  strona gdzie za punkty można zdobyć bardzo ciekawe wzory na haft krzyżykowy, ale nie tylko, są tam też wzory na szydełko, druty itp. Punkty zdobywa się za zalogowanie na stronę.

kotlet.tv - blog kulinarny, także jest prowadzony kanał na Youtube

crossty - płatna aplikacja na Androida, otwiera wzory xsd i pat. Tym programem można otworzyć wzór i haftować jak z kartki. Można zaznaczać wyszyte elementy, odczytywać jaki element dotyczy jakiego numeru muliny. Wzory odczytujemy z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej, także z usługi Dropbox. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zaległości zakupowe z 2017

W czerwcu zrobiłam zakupy w dwóch miejscach. sklep ScrapButik Kupiłam pudełko z niespodziankami Mystery Box, a ponieważ lubię prezenty dl...