sobota, 11 lutego 2017

Ulubieńcy grudnia.

1. Film  Spectral akcja s-f - zniszczone wojną miasto musi sobie poradzić z dziwnymi istotamiExodus. Bogowie i królowie dram. przyg. - biblijna historia Mojżesza który przeciwstawił się faraonowi i wyprowadził niewolników z Egiptu. Bardzo fajnie zrealizowana opowieść, przedstawiono 10 plag, jednak dla mnie smutna była kara uśmiercenia dzieci, trochę sprzeczne z tym jaki jest Bóg, że podobno nie karze niewinne istoty, a takie były dzieci i one zapłaciły za grzechy dorosłych :(
Morgan thiller s-f - konsultantka pewnej firmy musi zdecydować czy przerwać sztuczne życie utworzone w środowisku laboratoryjnym, nieoczekiwany koniec, którego się nie spodziewałam.


Złe mamuśki kom. - opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają urwać się ze smyczy. Dobrze się bawiłam przy tym filmie, chyba nieraz warto zrobić coś takiego dla siebie :)


Łotr 1. Gwiezdne wojny sf - opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, jak dla mnie zakończenie filmu smutne, myślałam że będzie inne .


2. Programy Picasa 3 - do zdjęć , można tworzyć kolaże, pokaz slajdów.

PhotoScape - do zdjęć, można tworzyć zrzuty ekranu, zdjęcia dopasować do gotowych szablonów, wstawiać ramki do zdjęć, program ma jeszcze różne możliwości . 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zaległości zakupowe z 2017

W czerwcu zrobiłam zakupy w dwóch miejscach. sklep ScrapButik Kupiłam pudełko z niespodziankami Mystery Box, a ponieważ lubię prezenty dl...